Blog

Projektowanie Wnętrz Online – Dlaczego Warto Postawić na Kanabe.net

Projektowanie wnętrz online – dlaczego warto postawić na Kanabe.net

Idealne wnętrze dla Ciebie

Wykończenie mieszkania jest równie ważne, jak wybór jego lokalizacji. W końcu jest ono miejscem, gdzie będzie się spędzać większość swojego życia. Projekty wykończenia wnętrz powinny więc uwzględniać gust przyszłych domowników, aby czuli się oni w nich wygodnie i z radością wracali po pracy czy szkole.

Niezależnie od tego, czy chce się wykańczać mieszkania deweloperskie, czy przeprowadzić remont mieszkania z rynku wtórnego, odpowiednie aranżacje wnętrz mogą być wyzwaniem. Ciężko jest to zrobić samodzielnie, dlatego wiele osób zleca wykończenie wnętrz pod klucz profesjonalistom.
Najważniejszą rzeczą jest dobry projekt mieszkania, więc warto już na wstępie zadbać, żeby jak najbardziej spełniał on wymagania przyszłych lokatorów. Projekt może zostać wykonany online na podstawie konsultacji lub ankiet albo też tradycyjne, po obejrzeniu wnętrz przez pracownika biura projektowego.

Wykończenie mieszkania z Kanabe.net

Z roku na rok coraz większe uznanie zdobywa projektowanie wnętrz online, między innymi ze względu na niższą cenę, łatwość zamówienia projektu oraz brak konieczności umawiania spotkania w mieszkaniu. Jednym z liderów na tym rynku jest firma Kanabe.net, świadcząca usługi remontowo wykończeniowe na terenie Kielc i innych miejscowości województwa Świętokrzyskiego.
Nowoczesne wykończenia wnętrz wykonywane są na podstawie autorskich projektów, które uwzględniają zarówno najnowsze trendy architektoniczne, jak i indywidualne preferencje klientów. Choć podstawą większości projektów jest stan deweloperski mieszkania, nic nie stoi na przeszkodzie, aby z Kanabe.net wykonać również remonty wnętrz, które mogą ożywić i uatrakcyjnić praktycznie każde mieszkanie.
Ekipę Kanabe.net tworzą dwie kobiety: Paulina i Justyna, dla których projektowanie i budowanie to nie tylko praca, ale również pasja, której oddają się niemal każdego dnia. Nawiązując współpracę zyskujesz spokój i pewność, że wszystko zostanie wykonane na czas i zmieści się w uzgodnionym wcześniej budżecie.

Projekt online

Jeśli chcesz zlecić wykończenie pod klucz lub remont mieszkania firmie Kanabe.net warto zdecydować się na projekt online. Nawiązać współpracę można telefonicznie albo drogą mailową. Ważne jest, aby dostarczyć jak najwięcej informacji o lokalu (najlepszy będzie dokładny plan mieszkania) oraz własnych wymaganiach.
W ramach usługi projektowania wnętrz online klient otrzyma:

  • rzut z układem funkcjonalnym mieszkania
  • po dwa zdjęcia z trójwymiarowym modelem każdego z pomieszczeń, zawierające układ mebli i sprzętów
  • wytyczne dotyczące instalacji: elektrycznej, hydraulicznej, wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania
  • wytyczne dotyczące kolorystyki i materiałów wykończeniowych
  • rysunki dotyczące zabudowy stolarskiej oraz ścianek działowych
  • propozycje mebli oraz sprzętów RTV i AGD
  • dokładną wycenę wykończenia mieszkania z uwzględnieniem sprzętów, materiałów i robocizny.

Co dalej – usługi remontowo budowlane

Kanabe.net to jednak nie tylko projekty. W zakresie działalności firmy są również tanie usługi budowlane i remontowe, które często są kolejnym etapem współpracy z klientami. Po akceptacji projektu i wyceny, firma chętnie zajmie się jego realizacją.
Tworząc dla swoich klientów wygodne i nowoczesne mieszkania, Kanabe.net dba również o ich finanse. Dostępnych jest kilka pakietów wykończeń różniących się między sobą ceną oraz jakością i ilością stosowanych akcesoriów. Wybór lepszego pakietu pozwoli na przykład na wykorzystanie w mieszkaniu najnowszych rozwiązań technologicznych czy wyposażenie go w designerskie oświetlenie, meble i dodatki.
Niezależnie jednak od tego, na który pakiet wykończenia klient się zdecyduje, w cenie zawsze będzie się znajdować koszt zakupu materiałów, ich transportu, wszystkich mebli i sprzętów, a także robocizny. Nie musi się on więc martwić praktycznie o nic. Po zakończeniu robót będzie mógł po prostu wprowadzić się i cieszyć wymarzonym wnętrzem.

No Comments Yet.

Leave a comment