Blog

Remonty Kielce – 5 powodów, by skorzystać z usług Kanabe.net

Remonty Kielce – 5 powodów, by skorzystać z usług Kanabe.net

Budownictwo i rynek mieszkaniowy w Kielcach cały czas intensywnie się rozwijają. Praktycznie co chwilę oddawane są nowe mieszkania deweloperskie, a te na rynku wtórnym zmieniają właścicieli. Również biorąc pod uwagę usługi remontowe, Kielce mają coraz bardziej rosnące wymagania. Ludzie, przeprowadzając się do nowych miejsc, pragną mieć wygodne i nowoczesne mieszkania. Nie szczędzą więc pieniędzy na aranżacje wnętrz zgodne z własnymi preferencjami.

Gdy komuś potrzebne są usługi remontowe albo firma budowlana, Kielce, podobnie jak każde większe miasto, mają całkiem sporo do zaoferowania. Mało jest jednak usługodawców, którzy łączyliby usługi remontowo budowlane z projektowaniem wnętrz dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Na szczęście, takie firmy również na kieleckim rynku da się znaleźć. Jedną z nich jest Kanabe.net.

1. Kompleksowa realizacja – od projektu po wykończenie

Zlecając remont mieszkania albo wykończenie nowego lokalu pod klucz firmie Kanabe.net można liczyć na kompleksową realizację całego przedsięwzięcia. Po nawiązaniu współpracy wykonany zostanie projekt mieszkania zgodny z oczekiwaniami klienta. Będzie on zawierał wytyczne dotyczące realizacji projektu oraz wycenę aranżacji wnętrza.
Kanabe.net to jednak nie tylko projekty wykończenia wnętrz. Firma świadczy również usługi remontowo wykończeniowe. Wykonany projekt chętnie wcieli w życie, poczynając od zamówienia niezbędnych materiałów, przez transport wyposażenia, po malowanie i montaż wszystkich detali.

2. Indywidualny projekt szyty na miarę

Dla Kanabe.net najważniejsze jest pełne zadowolenie klienta. Do każdego zlecenia firma podchodzi więc indywidualnie, dbając o to, aby projekty wykończenia wnętrz uwzględniały gust osób, które będą w nich spędzać znaczną część swojego życia.
Sposób wykonania projektu również zależy od woli klienta. Godne polecenia jest projektowanie wnętrz online, które cechuje się niższą ceną i większą wygodą. Możliwe jest również tradycyjne wykonanie projektu poprzedzone spotkaniami z klientem w mieszkaniu, gdzie przeprowadzane mają być remonty wnętrz.
Klient decyduje także o pakiecie wykończeń. Dostępnych jest kilka standardów różniących się miedzy innymi ceną i stosowanymi rozwiązaniami. Coś dla siebie znajdą więc zarówno osoby, które chcą, aby koszt remontu mieszkania był niewielki, jak i te, które pragną przeznaczyć na ten cel nieco więcej pieniędzy.

3. Profesjonalne wykończenia i remonty – Kielce nie znają lepszych ekspertów

Zespół Kanabe.net stanowią dwie kobiety: Justyna i Paulina, które od kilku lat zajmują się projektowaniem i pracami wykończeniowymi. Wykonywane przez nie zlecenia budowlane skutecznie łączą kobiecą dbałość o detale z aktualnymi trendami w polskiej i światowej architekturze.
Firma starannie dobiera swoich współpracowników, stawiając wyłącznie na certyfikowanych i odpowiednio wykwalifikowanych wykonawców. Oprócz tego, Kabane.net jest w stanie zaoferować swoim klientom stosunkowo tanie usługi budowlane z zachowaniem wysokiej jakości wykonania. To wszystko daje pewność, że w tematach takich jak projektowanie, wykończenia oraz remonty, Kielce i okoliczne miejscowości praktycznie nie mają bardziej konkurencyjnej oferty.

4. Zero powodów do zmartwień

Decydując się powierzyć swoje mieszkanie zespołowi z Kanabe.net masz pewność, że wszystko zostanie wykonane dobrze i na czas. Zyskujesz cenny spokój wiedząc, że cała inwestycja zostanie bezproblemowo przeprowadzona od początku do końca.
Firma zajmie się zamówieniem wszystkich materiałów, mebli i sprzętów, ich inwentaryzacją i transportem oraz oczywiście wykonaniem prac w mieszkaniu. Na dobrą sprawę możesz więc zapomnieć o remoncie aż do momentu jego zakończenia i odbioru kluczy do swojego odmienionego domu.

5. Gwarancja wysokiej jakości usług i realizacji w ustalonej cenie

Choć jesteśmy pewni jakości oferowanych usług remontowo budowlanych, dajemy na nie pełną gwarancję. Przez rok od dnia zakończenia prac poprawimy wszelkie usterki i niedociągnięcia, które mogłyby powstać z winy naszej lub naszych współpracowników.
Dbamy również o budżety naszych klientów. Wiemy, że stworzenie pięknego wnętrza za rozsądne pieniądze może być wyzwaniem, jednak gwarantujemy, że zawsze zmieścimy się w uzgodnionej kwocie. Każdy klient może więc spać spokojnie, wiedząc, że powierzając nam swoje mieszkanie otrzyma dokładnie to, czego pragnie oraz za taką kwotę, jaką jest gotowy wydać.

No Comments Yet.

Leave a comment