+48 784 622 933

Nasza Oferta

KANABE czyli Kobiety Na Budowie

Projekt wnętrza z wykończeniem pod klucz

 

Nasza rola nie ogranicza się do przygotowania projektu. To dopiero początek. Najważniejsze jest wykonanie wszystkich elementów projektu, a na tym znamy się świetnie, bo robiłyśmy to już mnóstwo razy. Mamy swoich sprawdzonych ludzi, o których coraz trudniej na rynku. Nie ukrywamy żadnych kosztów – z góry wiesz, ile wszystko będzie Cię kosztować.

 

Masz już projekt? chętnie go dla Ciebie zrealizujemy.

 

Jeżeli chcesz mieć spokój w czasie remontu, świetne wnętrze i wygodnie mieszkać, zapraszamy do współpracy. Ale na naszych warunkach. My musimy przejąć inicjatywę, bo inaczej kończy się to tragedią – widzieliśmy już rozpadające się małżeństwa, choroby, załamania nerwowe i skaleczenia u ludzi, którzy chcieli “żyć” remontem i aktywnie w nim uczestniczyć.

 

Wśród naszych, często stałych już, klientów mamy nieskazitelną opinię. Skontaktuj się z nami już dziś i dopytaj o szczegóły.

 

CO ZAWIERA PROJEKT I JAKI JEST ZAKRES PRAC WYKOŃCZENIOWYCH?

 

Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Bez ukrytych kosztów. Bez niespodzianek. W cenie otrzymujesz kompletny, wyposażony, gotowy do zamieszkania dom:

 

Najpierw wykonamy projekt Twojego wymarzonego wnętrza, który zawiera fotorealistyczne wizualizacje oraz kosztorys realizacji całości:

 • Przeróbki wod-kan i elektro
 • Wyburzenia ścian, zabudowy gips-karton, gładzie z malowaniem
 • Glazura i terakota
 • Montaż: armatury i sprzętów AGD
 • Montaż deski podłogowej i drzwi wewnętrznych
 • Montaż osprzętu elektro i oświetlenia
 • Cała stolarka – kuchnia, szafy, garderoby, zabudowy w łazienkach
 • Elementy tapicerowane
 • Lustra i elementy szklane
 • Napinane sufity (itp dodatki)
 • Meble w salonie, kuchni i sypialniach
 • Sprzątanie po wszystkich naszych pracach

 

Tak naszym zdaniem powinno być wykończone i wyposażone wnętrze. Można taniej, ale nas to nie interesuje. Interesuje nas ponadczasowy wygląd, maksymalna ergonomia, wykorzystanie przestrzeni i przede wszystkim błysk w oczach naszych klientów, kiedy znajomym opada szczęka na widok nowego wnętrza.

 

Twój nowy dom będzie gotowy do wprowadzenia się. Zostanie Ci tylko zabrać walizkę ciuchów i możesz się przenosić. Nie potrzebujesz nic więcej. Wszystko jest na miejscu, gotowe czeka na Ciebie.

 

JAK DŁUGO TO TRWA?

Przygotowanie projektu i cały remont trwa zazwyczaj 2-4 miesiące i nie ma się co oszukiwać, że będzie szybciej, chyba że jesteś zdyscyplinowaną osobą i nie będziesz źródłem nieustannych zmian, poprawek, nowych bezsensownych pomysłów i innych akcji, które wydłużają termin.

 

JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA I WYKOŃCZENIE:

 1. Podpisujemy umowę 

  Legalnie zatrudniamy doświadczonych fachowców. Mamy wykupione ubezpieczenie. Udzielamy 2-letniej gwarancji na wykonane prace. Otrzymujesz 1 fakturę VAT. 

 2. W ciągu 1-ego miesiąca prezentujemy Ci projekt i uzgadniamy szczegóły 

  W ciągu pierwszych 2 tygodni opracowujemy model koncepcyjny wnętrza, ułożenie elementów, funkcjonalność. Wspólnie to omawiamy, dokonujemy poprawek, uzgadniamy ostateczny budżet.
  Kolejne 2 tygodnie poświęcamy na finalizację projektu i oddanie go do Twoich rąk. 

 3. Dajemy Ci 2 tygodnie na przemyślenia 

  W tym czasie dobrze się zastanów nad naszą propozycją – czy podobają Ci się krany, czy kolor szafek jest OK, może jednak wymienić producenta sprzętów AGD? Pokłóć się z partnerem, pokaż rodzicom, żeby się nie czepiali, odwiedź sklepy z meblami i wyposażeniem wnętrz, teraz jest na to czas. Potem, gdy zaakceptujemy projekt i ruszą prace wykończeniowe, każda najmniejsza zmiana powoduje lawinę problemów i znacząco podnosi Twoje koszty. Miej tego świadomość. 

 4. Akceptujesz projekt – a my przejmujemy lokal

 

Dosłownie: przejmujemy lokal. Ty znikasz, nie odzywasz się, nie ma Cię, nie wpadasz w ciągu dnia, żeby zobaczyć, jak idą prace i przytruć życie wykonawcom, nie wydzwaniasz co kilka dni z durnymi pytaniami, dlaczego coś jest a czegoś nie ma. Bo trwa remont i jest jeszcze nie skończony. Damy Ci znać w umówionym terminie, że możesz się wprowadzać.

 

Przejdź do galerii wybranych realizacji, aby przekonać się, jaki produkt dostarczamy. Zobacz, co mówią o nas klienci.

 

Przyślij nam rzut lokalu na adres info@kanabe.net. Napisz, kiedy lokal będzie gotowy, co Ci się podoba we wnętrzach, czym się inspirujesz, czego nie znosisz, jaki masz budżet. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz od nas kompletną ofertę.

Jeżeli masz pytania, wyślij maila na info@kanabe.net lub zadzwoń: +48 784 622 933