+48 784 622 933

Nasza Oferta

KANABE czyli Kobiety Na Budowie

 

Można z nami współpracować na dwa sposoby:

1-Projekt wnętrza bez wykończenia 

lub

2-Projekt wnętrza z wykończeniem pod klucz 

 

Nasza rola nie ogranicza się do przygotowania projektu. To dopiero początek. Najważniejsze jest wykonanie wszystkich elementów projektu, a na tym znamy się świetnie, bo robiłyśmy to już mnóstwo razy. Mamy swoich sprawdzonych ludzi, o których coraz trudniej na rynku. Nie ukrywamy żadnych kosztów – z góry wiesz, ile wszystko będzie Cię kosztować.

Jeżeli chcesz mieć spokój w czasie remontu, świetne wnętrze i wygodnie mieszkać, zapraszamy do współpracy. Zajmiemy się wszystkim – Ty możesz nawet w tym czasie jechać na wakacje.

 

Wśród naszych, często stałych już, klientów mamy nieskazitelną opinię. Skontaktuj się z nami już dziś i dopytaj o szczegóły.

 

CO ZAWIERA PROJEKT I JAKI JEST ZAKRES PRAC WYKOŃCZENIOWYCH?

 

Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Bez ukrytych kosztów. Bez niespodzianek. W cenie otrzymujesz gotowy do realizacji projekt lub jeśli się zdecydujesz na dalszą współpracę z nami, przekażemy Ci kompletny, wyposażony, gotowy do zamieszkania dom/mieszkanie:

 

Najpierw (po konsultacjach z Tobą) wykonamy projekt Twojego wymarzonego wnętrza, który zawiera fotorealistyczne wizualizacje, rysunki techniczne i kosztorys realizacji całości:

 • Przeróbki wod-kan i elektro
 • Wyburzenia ścian, zabudowy gips-karton, gładzie z malowaniem
 • Glazura i terakota
 • Montaż: armatury i sprzętów AGD
 • Montaż deski podłogowej i drzwi wewnętrznych
 • Montaż osprzętu elektro i oświetlenia
 • Cała stolarka – kuchnia, szafy, garderoby, zabudowy w łazienkach
 • Elementy tapicerowane
 • Lustra i elementy szklane
 • Napinane sufity (itp dodatki)
 • Meble w salonie, kuchni i sypialniach
 • Sprzątanie po wszystkich naszych pracach

 

Interesuje nas ponadczasowy wygląd, maksymalna ergonomia, wykorzystanie przestrzeni i przede wszystkim błysk w oczach naszych klientów, kiedy znajomym opada szczęka na widok nowego wnętrza.

 

Twój nowy dom będzie gotowy do wprowadzenia się. Zostanie Ci tylko zabrać walizkę ciuchów i możesz się przenosić. Nie potrzebujesz nic więcej. Wszystko jest na miejscu, gotowe czeka na Ciebie.

 

JAK DŁUGO TO TRWA?

Przygotowanie projektu trwa około 2-4 tygodni.

Wykończenie wnętrza (zgodnie z zaakceptowanym przez Ciebie projektem) trwa od 2 do 4 miesięcy.

 

JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA I WYKOŃCZENIE:

 1. Podpisujemy umowęLegalnie zatrudniamy doświadczonych fachowców. Mamy wykupione ubezpieczenie. Udzielamy 2-letniej gwarancji na wykonane prace. Otrzymujesz 1 fakturę VAT.
 2. W ciągu 1-ego miesiąca prezentujemy Ci projekt i uzgadniamy szczegółyW ciągu pierwszych 2 tygodni opracowujemy model koncepcyjny wnętrza, ułożenie elementów, funkcjonalność. Wspólnie to omawiamy, dokonujemy poprawek, uzgadniamy ostateczny budżet.
  Kolejne 2 tygodnie poświęcamy na finalizację projektu i oddanie go do Twoich rąk.
 3. Akceptujesz projekt – a jeśli nie masz swoich ekip i będziesz zadowolony ze współpracy z nami, możesz zlecić nam również prace wykończeniowe.

 

Przejdź do galerii wybranych realizacji, aby przekonać się, jaki produkt dostarczamy. Zobacz, co mówią o nas klienci.

 

Przyślij nam rzut lokalu na adres info@kanabe.net. Napisz, kiedy lokal będzie gotowy, co Ci się podoba we wnętrzach, czym się inspirujesz, czego nie znosisz, jaki masz budżet. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz od nas kompletną ofertę.

Jeżeli masz pytania, wyślij maila na info@kanabe.net lub zadzwoń: +48 784 622 933