+48 784 622 933

Opinie

Projekt z wykończeniem - co mówią o nas nasi klienci

Oto kilka wybranych opinii naszych klientów. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami, chętnie wszystko wyjaśnimy.

  • Od wielu lat profesjonalnie zajmuję się budową dużych obiektów handlowo-usługowych, hal produkcyjnych. Są to potężne inwestycje prowadzone na terenie całej Polski.
    Gdy wykańczałem swój dom, nie miałem wątpliwości, żeby po projekt wraz wykończeniem zwrócić się do Kobiet Na Budowie. Widziałem, jak pracują, jak prowadzą ten skomplikowany projekt, jakim jest wykończenie domu pod klucz i mogę szczerze polecić współpracę z paniami z Kanabe każdemu, kto ceni sobie jakość oraz spokój głowy.
  • Pracuję na bardzo wymagającym stanowisku, gdzie każda minuta jest na wagę złota. Umiejętne zarządzanie czasem to podstawa, więc z radością przyjęłam ofertę firmy Kanabe na projekt z kompleksowym wykończeniem i wyposażeniem mojego nowego mieszkania. Współpraca z Kanabe przebiegała bez problemów, polecam!
  • W imieniu Spółki Osiedle Szaserów (obecnie UNIMAX Development Sp. z o.o.) pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie firmie KANABE za bardzo sprawne i profesjonalne wywiązanie się z umowy na prace aranżacyjne i roboty wykończeniowe w apartamencie pokazowym w realizowanym przez nas budynku o nazwie Promenada Solna. Począwszy od podpisania umowy, poprzez działania w trakcie realizacji, aż do odbioru apartamentu współpraca ze wszystkimi pracownikami układała się znakomicie, z wielką chęcią pomocy ze strony firmy KANABE na każdym etapie. Apartament został oddany w terminie, prace wykonano profesjonalnie, bez żadnych uwag. Z całkowitym przekonaniem i wielką przyjemnością mogę polecić wszystkim zainteresowanym usługi firmy KANABE jako profesjonalnego, godnego zaufania i solidnego partnera.
  • Większość czasu w ciągu dnia spędzamy z żoną na sprawach w sądzie i spotkaniach biznesowych. Jeżeli mamy wolną chwilę, chcemy ją spędzić rodzinnie. Po zasięgnięciu opinii na temat Kanabe stwierdziliśmy, że kompleksowa obsługa od projektu, przeróbek technicznych po wykończenie pod klucz, to jest to, czego szukamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Kanabe i możemy ją polecić.
  • Znalazłem dla siebie miły apartament do remontu w Śródmieściu Warszawy. Sam jestem deweloperem - IT. Wiem, jak skomplikowane są projekty, także te budowlane. Każda godzina mojej pracy jest bardzo cenna, nie mogłem sobie pozwolić na przerwy i szukanie płytek, mebli itp. Na szczęście dziewczyny z Kanabe zajęły się wszystkim kompleksowo a ja mogłem się skupić na swojej pracy. Polecam!
  • Przenosiliśmy się z żoną do nowego apartamentu, opuszczaliśmy stary dom. Potrzebowaliśmy zmiany. Pani Paulina otoczyła nas opieką od samego początku, śmiało przeprowadzając przez trudy wyborów na etapie projektowania, jak i brawurowo panując nad wykończeniem nowego wnętrza. Pozdrawiam i polecam Panie z Kanabe.